KAVAKLILAR YAŞAR DOĞU DERNEĞİ SAMSUN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NA ÜYE OLDU PDF Yazdır

          Bursa da kurulu bulunan Samsun Kavak Yaşar Doğu Kültür ve Yardımlaşma Derneği Samsun Dernekleri Federasyonu (SAMDEF) Üyesi oldu. Federasyon genel merkezini Dernek Yönetim kurulu üyeleri ile beraber ziyaret eden Dernek Başkanı Mehmet GÜREL üyelik dilekçesini Federasyon Genel Başkanı Erol BEKER ve Genel Başkan Vekili Savaş OTRUŞ’A teslim etti.


          Federasyonumuzun toplantı salonunda yapılan törende konuşan Federasyon Genel Başkanı Erol BEKER Kavaklıları aramızda görmekten mutluluk duyduk birlikten kuvvet doğar dedi. Bursadaki Samsunlular artık bu üst çatıyı oluşturdu ve çıtayı daha da yükselteceğiz diyerek sözlerini tamamladı. Genel Başkan Vekili Savaş OTRUŞ ise yaptığı Konuşmada biz Samsunlular olarak daha çok sivil toplum Kuruluşlarına ihtiyacımız var Derneklerimizi daha faal çalıştırmamız lazım Dernekçilik yılda bir defa şenlik yapmak değil tabi ki şenliklerde yapılacak ama önceliklerimiz farklı olmalı dedi.

Törenin sonunda toplu fotoğraf çektirildi. Kavaklılar Derneği de Samsun Dernekleri Federasyonu üyesi olarak gücümüze güç kattı.

 

fff 091

fff 092

fff 093

fff 094

fff 095

fff 097

fff 098

fff 100

fff 101

fff 103

fff 104

fff 105

fff 108

fff 085

fff 089

fff 091

 

 

 
Suanda: Anasayfa Haberler Bursa Etkinlikler KAVAKLILAR YAŞAR DOĞU DERNEĞİ SAMSUN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NA ÜYE OLDU